Dortmund vodio 2:0, ali se onda pojavio het-trik madridski kralj Vinisijus i pečatirao petardu (Foto)
Vinisijus Žunior slavi jedan od golova protiv Borusije Dortmund, Foto: EPA/JUANJO MARTIN

LIGA ŠAMPIONA, 3. KOLO

Jedan budući protiv Crvene zvezde savladao Juventus kao gost, drugi se iz Pariza vraća sa remijem

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Borusiju Dortmund sa 4:2 u trećem kolu Lige šampiona, i to posle preokreta jer su na poluvremenu gubili 0:2.

Za "milionere" su u samo četiri minuta pogađali Donijel Malen u 30. i Džejmi Gitens u 34. minutu, a izjednačenje se dogodilo za 120 sekundi.

Prvo Antonio Ridiger u 60, a onda Vinisijus Žunior u 62, da bi preokret napravili Lukas Vaskez u 83. i Vinisijus Žunior u 86. minutu.

Brazilac se tu nije zaustavio pošto je upisao het-trik u trećem minutu nadoknade drugog poluvremena.

Dušan Vlahović odigrao je 68 minuta u porazu Juventusa od 0:1 protiv Štutgarta, jednog od narednih protivnika Crvene zvezde.

PSV, još jedan budući rival crveno-belih se vraća sa Parka prinčeva sa remijem pošto je odigrao 1:1 sa Pari Sen Žermenom.